De Hanslers
informatief
05 december 2025
Fotocredit: Wessel de Groot.

De Hanslers: ‘Ik krijg vast weer van alles over me heen’

Haar bemoeienissen maakten Monique Hansler, moeder van Mike in Winter vol liefde, beroemd. Een realityserie kon niet uitblijven. In ‘De Hanslers: Van de piste naar de playa’ opent het gezin een Spaanse beachclub.

Playa of piste, waar ben je liever?

“Ik dacht dat het een rustige zomer zou worden met genieten van de Alpen. Het liep anders: we kregen de mogelijkheid om een beachclub te beginnen in Altea. Ideaal hoor, ’s winters in de sneeuw en ’s zomers aan de costa. Na de opnames gaan we met het gezin weer terug naar Oostenrijk.”

Heb je na ‘Winter vol liefde’ en alle negatieve reacties nog wel zin in een realityserie?

“Je mag best weten, ik heb gehuild om wat er allemaal over me is gezegd en geschreven. Ik heb het van me af laten glijden. Ik ben eerlijk, puur en een Rotterdammer, die hebben het hart op de tong. En ik zal vast wel weer een en ander over me heen krijgen. De andere kant is dat er ook zoveel mooie reacties zijn. Het leukste was met carnaval. Iedereen ging als Mike en mij verkleed, compleet met de ‘bjoetiful girls’ (de hondjes). Gisteren vroeg iemand uit Dubai of ik een verjaardagsboodschap voor zijn vrouw wilde inspreken. Hoe leuk is dat?”

Jullie beachclub heet Tammies. Hoe dat zo?

“Naar onze kat. Die had het moeilijk tijdens de verhuizing. We reden met de hele beestenboel van Seefeld naar Spanje. De hondjes konden we uitlaten onderweg, maar Tammie moest alles ophouden. Die verhuizing zit in de eerste aflevering. Ik had het ook moeilijk. Ik wilde dierbare spulletjes meenemen om mijn huis in Altea gezellig te maken, maar niet alles paste in de auto. Toen kwamen de waterlanders. In de hele serie zit een lach, een traan, humor, gebroken harten, van alles. Daar mag iedereen van meegenieten.”

Back to top